Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (180 komentářů)

Ilona, (06. 03. 2012 12:13) Reagovat
Ahoj,také mám dost velké zkušenosti se záněty moč.cest a dávám za pravdu Lauren,že je se opakuje pohlavním stykem a partner nemá žádné příznaky.Měla jsem často záněty moč.cest,ty pravé,co nutí často močit i s pár kapkami,obv.lékař mi vždy dal nějaká antibiotika,říkala jsem mu,že mě vždy pomohl Furantoin,ale pak se přestal vyrábět!Nakonec jsem skončila na urologii,měla jsem to každý druhý měsíc :sad: doktor mě vyšetřil,řekl,že je to chronické a šla jsem před 3.roky na operaci,měla jsem hodně zúženou močovou trubici,zůstávala mi moč v močáku a to způsobovalo ty záněty,rozšířili mi to,voperovali prstenec a dva roky byl klid a pohoda,hodně lyžuji a hlavně jezdím na kole.Urolog mi ještě dal nový Nitrofurantoin,pro případné bolesti,dá se brát jako antibiotika nebo dlouhodobě1x za 24h,vždy pomůže,ale někomu je po něm špatně od žaludku,mně tak 5 min,ale beru ho během jídla a vždy to ustojím.Pak jsem si našla přítele a po dvou letech najednou problémy,bolel mi močák,hlavně ústí moč.trubice
KAROLÍNA, (20. 04. 2012 13:49) Reagovat
To jsem nevěděla, že se dá provést nějaké operace, ale to je asi jen při určitých situacích. Já mám také chronické záněty močových cest, ale zatím mi nepřišli na žádnou příčinu.:(
Tereza, (08. 06. 2012 13:13) Reagovat
Také trpím chronickými záněty. Dostávám různé léky, ale lékařka mi nikdy neřekla o nějaké jiné alternativně. Možná pokud záněty způsobuje něco určitého. U mě se pořádně neví co.
Ilona, (06. 03. 2012 12:32) Reagovat
On je zřejmě přenašeč,protože žádné problémy nemá,po třech měsících jsem se s ním rozešla,stejně byl ženatý,žádná budoucnost,jsem dlouho rozvedená...potom jsem zjistila,že jako jeho přítelkyně nejsem jediná.Rok pohoda,a letos z kraje února jsem s ním jela lyžovat a následoval styk a opět problémy,až jsem jela po noční na urologii,tam mi vyšetřili,nejdřív ultraz.ledviny OK,pak sono - videocystoskopie,je to děsné,ale než mít 24h bolesti,brali mi moč katetrizačně,přímo z močáku na rozbor,nasadili antib.amoksiklav + 1 Furantoin na noc,nyní mám vše OK,ještě jdu na gyndu,ale tam to mám vždy v pohodě,jen se bojím,abych neměla chlamidie,ale známá z Prahy mi psala,že byla na plazmovém generátoru a okamžitě jí to pomohlo,tak to možná také zkusím,protože urologickým čajem i z vrbovky se nalévám denně a čaje mi nepomáhají.Myslím si,že je problém v partnerovi,když jsem rok nikoho neměla,byla jsem OK!
Jitka, (12. 04. 2012 12:15) Reagovat
Jak se připravit na cystoskopii? Jsou nějaká opatření, která předtím dělat nebo nědělat(jíst, pít)? Lékař mě na to objednal, ale nic víc mi k tomu neřekl.
ELIŠKA, (13. 04. 2012 12:54) Reagovat
Pokud vám nic neřekli, tak asi žádné speciální požadavky nemají. I když u lékařů člověk dneska nikdy neví.
ALŽBĚTA, (18. 04. 2012 09:14) Reagovat
Mám také časté záněty močových cest a teď mě čeká vyšetření na urologii. Nevíte někdo, co si pod tím mám představit? Co mi všechno budou dělat? Docela se toho bojím.Děkuji.
Jana, (06. 06. 2012 06:07) Reagovat
Není se čeho obávat. Mě třeba dělali jen vyšetření moči a sono podbříšku.
Helča, (14. 08. 2012 10:35) Reagovat
Já když jsem byla před lety na urologii, tak mi braly moč a krev. Nic víc, takže bych se toho nebála. Já myslím, že urologické vyšetření je horší pro chlapy, protože se jim dělají výtěry z močové trubice.
Marek, (13. 02. 2013 15:37) Reagovat
To jsem zažil jednou, je to fakt hodně nepříjemný. Na druhou stranu zažil jsem i ještě nepříjemnější vyšetření, a to vyšetření prostaty. Ale kvůli zdraví to holt člověk musí vydržet.
Milan, (04. 10. 2012 06:33) Reagovat
Tak některá vyšetření na neurologii mohou být pěkně nepříjemná, zvlášť pro chlapy, u ženských to asi tak hrozný nebude, i když nevím...
Marta, (12. 06. 2012 14:31) Reagovat
Dobrý den,nechci tady dělat reklamu na nějaký konkrétní přípravek, ale co můžu opravdu doporučit jsou brusinky. V lékárně seženete pár druhů, které hodně pomáhají problémům s močovými cestami .
Ell, (22. 08. 2012 15:44) Reagovat
Nic ve zlým,jsi hodná že si nám takto poradila :lol: ale polovine tady na diskuzi,jestli alespon teda par prispevku jsi si precetla, jsou brusinky k h........ sorry
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět močových cest.cz
Kontakty