Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (180 komentářů)

Míša, (20. 11. 2012 13:27) Reagovat
V posledních několika týdnech mě pobolívá podbříšek a častěji močím. Někdy mě ale nejde vymočit se hned a musím se hodně snažit. Nejdřív jsem si říkala, jestli to není zánět močáku, ale to myslím, že by se zhoršovalo. Mohou být tyto příznaky souvislost třeba s nějakou bakterií či bílkovinou v moči. Nevím, jestli to mám nechat být a nebo raději zajít k lékaři.
Nina, (16. 01. 2013 15:51) Reagovat
Já měla také problémy s močákem a nakonec mi objevily nějaké bakterie v moči, ale předtím jsem několikrát měla zánět močových cest. Na vašem místě bych si zašla k lékaři, stačí k praktickému se vzorkem moči. Jednoduchým testem zjistí, jestli je tam nějaká bílkovina či zánět.
sára, (07. 02. 2013 07:59) Reagovat
A nasazují se také na bakterie v moči antibiotika, nebo se jich zbavuje jinak. Vadí mi, že pořád beru nějaká antibiotika. Nejsem zrovna jejich příznivcem.
Markéta, (11. 02. 2013 07:09) Reagovat
Já myslím, že se na bakterie v moči vždy nasazují antibiotika, jinak se jich nejde účinně zbavit. Ono je to otrava pořád brát na močák nějaká antibiotika, proto pokud se záněty stále vrací, je na místě projít nějakou dlouhodobější léčbou, ale to už je o tom, jak se domluvíte s vašim lékařem, co vám na vaše problémy doporučí atd.
Markét, (19. 02. 2013 10:09) Reagovat
To už je antibiotik, které jsem brala jen na potíže související se zánětem močových cest. Teď mám zrovna trochu "lepší období", ale nechci to zakřiknout.
Paula, (07. 03. 2013 07:00) Reagovat
také jsem měla jedno období, kdy jsem brala pořád nějaká antibiotika na močové cesty. pak jsem podstoupila nějakou tříměsíční léčbu (v období, kdy jsem zrovna zánět neměla) a od té doby je to mnohem lepší.
Týna, (04. 04. 2013 05:03) Reagovat
A tu tříměsíční léčbu vám předepsal váš praktický lékař, nebo jste musela na urologii? Já mám také zánět močových cest každý rok, ale můj lékař mě zatím nikam na odborné vyšetření neposlal.
Žaneta, (08. 04. 2013 05:50) Reagovat
Prodělala jsem dva záněty močových cest v krátké době za sebou. Teď jsem se z toho vyhrabala a hledám nějaké tipy na posílení imunity celkově a prevenci zánětů močových cest. Doufám, že budu mít teď klid a nevrátí se mi to znovu.
Veruš, (08. 04. 2013 21:04) Reagovat
Je mi sice teprv 17 ,ale už jsem prodělala zánět močových cest bylov 16.Dětská lékařka mi nasadila antibiotika ty mi pomohli ,ale si tak na týden. Když jsem šla na kontrolu moč jsme měla v pořádku ale asi po 3 dnech se mi to vrátilo. Mamka dostala nápad zkusit alternativni léčbu myslím tím bilinky a brusinky. Pila jsem bilinkové urologické čaje. Můžu doporučit popardský urologický čaj, apothéke, babinčin urologicky čaj tyto čaje mi pomohli pila jsem to sice pul roku možná víc ale když jsem měl "v sobě"ten čaj žadne palčive boleti ani při čůrání dokonce jsem se i normálně vyčůrala samozřejmě hned po tom jsem si musela dat další čaj ,ale postupem času už jsem pila jenom dva denně nakonec jenom jeden a potom jsem si dávala jenom preventivně. Teď musím zaklepat že už třištvrtě roku mě to netrápí.Protože řešit v 16 onemocnění které většinou postihuje ty dospělejší není přijemná věc. A asi sami vítě jak bylo nepřijemně sedět s touhle bolesti, štípání a pálení 8 hodin ve škole.zkuste to:)
JitkaS, (11. 04. 2013 03:51) Reagovat
S močovými cestami mám také už delší dobu trápení. Pročítala jsem si různé diskuse a poznamenala jsem si pár tipů, co jsem ještě nezkoušela a co věřím, že by zabrat mohlo. Tak snad mi to pomůže. Všem, kdo má trápení se zánětem močových cest, přeji, ať si najdou něco, co jim pomůže, a jsou konečně zdraví.
Šárka, (18. 04. 2013 07:12) Reagovat
[quote name="JitkaS"]S močovými cestami mám také už delší dobu trápení. Pročítala jsem si různé diskuse a poznamenala jsem si pár tipů, co jsem ještě nezkoušela a co věřím, že by zabrat mohlo. Tak snad mi to pomůže. Všem, kdo má trápení se zánětem močových cest, přeji, ať si najdou něco, co jim pomůže, a jsou konečně zdraví.[/quote]Také se sem tam nechám inspirovat něčím novým. Ale většinu už znám. Potýkám se s problémy s močovými cesty už docela dlouho. U mě vítězí brusinky a pití urologického čaje, ale i přesto mě to jednou za čas skolí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět močových cest.cz
Kontakty