Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (180 komentářů)

Karina, (08. 07. 2013 05:40) Reagovat
[quote name="Týna"]A tu tříměsíční léčbu vám předepsal váš praktický lékař, nebo jste musela na urologii? Já mám také zánět močových cest každý rok, ale můj lékař mě zatím nikam na odborné vyšetření neposlal.[/quote]Celkově je lepší se při opakujících zánět močového měchýře či močových cest léčit na urologii. Praktičtí lékaři většinou dají člověku antibiotika, které sice vyléčí zánět, ale nezaměřují se na to, jak odstranit jeho opakování.
Anie, (16. 07. 2013 04:50) Reagovat
[quote name="Reggi"]Já také nemám ráda to, když lékaři se snaží na všechno dávat antibiotika. Vyhýbám se jim, jak můžu, ale někdy to prostě nejde a člověk se bez nich neobejde. Nevím, jak jinak než atb řešit záněty. To asi nejde...[/quote]Pokud už zánět propukl, tak se to jinak řešit nedá. Jiná řešení je třeba hledat mimo období zánětu - když člověk ví, že na to často trpí.
Blanka, (09. 09. 2013 12:47) Reagovat
Chtěla jsem se zeptat, jestli časté záněty močových cest mohou být způsobené i nošením nevhodného spodního prádla. Máma mě totiž pořád tvrdí, že se mi to vrací z toho, že nosím tanga. Je to možné?
Barbora, (03. 10. 2013 08:50) Reagovat
[quote name="Blanka"]Chtěla jsem se zeptat, jestli časté záněty močových cest mohou být způsobené i nošením nevhodného spodního prádla. Máma mě totiž pořád tvrdí, že se mi to vrací z toho, že nosím tanga. Je to možné?[/quote]Tanga sice nosí většina slečen, na druhou stranu je pravdou, že ženy a dívky, které mají sklony k zánětům, by se jim měly vyvarovat. Noste kvalitní balvněné prádlo klasického střihu a uvidíte, třeba to opravdu pomůže.
Jana K., (05. 10. 2013 14:18) Reagovat
Dobrý den, po opakovaných zánětech mi p. doktorka předepsala Urovaxom (2 krabičky po 30 tabletách). První krabičku jsem dobrala, ale zapomněla jsem jak dále mám užívat krabičku druhou. Měsíc pauza a pak vždy 10 dnů? Děkuji.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět močových cest.cz
Kontakty