Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (180 komentářů)

Pavla, (16. 05. 2013 16:00) Reagovat
Trpěla jsem na opakované záněty močových cest. Bylo to snad moje nejhorší období. Bála jsem se jít vyčůrat pro tu hroznou bolest. Neustále jsem navštěvovala lékaře a ten mě vždy dal ATB. Jenže toto zabíralo jen chvilku a pak se vše opakovalo. Jednou při návštěvě kamarádky mě to chytlo u ní a ona mě nabídla k vyzkoušení přírodní produkt OK Tau+. Produkt jsem brala 3x denně 10 kapek. Do týdne jsem měla od problému pokoj. Nechci tady prosím dělat žádnou reklamu, jak si asi spoustu lidí bude myslet, ale chci aby jste věděli že se to dá upravit i bez léků a máte pokoj jako já. Kdo by měl zájem dám sem email na kamarádku může určitě pomoci i někomu jinému pokud by měl zájem. fenix.2@seznam.cz :roll:
Linda, (29. 05. 2013 10:58) Reagovat
[quote name="Magdalenka"]Už jsem prošla několika záněty močových cest a brala jsem za krátkou dobu asi troje antibiotika. Mám pocit, že tohle mě úplně zhuntuje imunitní systém. Kdyby alespoň ty antibiotika zabrala a měla jsem na dlouhou dobu klid, ale to ne...[/quote]A máte za sebou už odborné vyšetření na urologii, nebo se léčíte zatím u praktického lékaře. Možná na urologii by vám nabídli nějakou systematickou a efektivnější léčbu.
Marcela Pechová, (04. 06. 2013 20:32) Reagovat
Se záněty močových cest máme zkušenosti a našli jsme řešení a bez antibiotik. Šlo dokonce o chronické záněty. Pokud chcete vědět jak, napište mi na email: marcela.pechova73@seznam.cz
Adéla, (13. 06. 2013 09:00) Reagovat
[quote name="Milan"]Tak některá vyšetření na neurologii mohou být pěkně nepříjemná, zvlášť pro chlapy, u ženských to asi tak hrozný nebude, i když nevím...[/quote]Já se chystám na vyšetření na urologii příští týden. Poslal mě tam praktický doktor po vracejících se zánětech. Nezeptala jsem se, co všechno tohle vyšetření obnáší a teď se zbytečně bojím. tak snad to bude dobrý.
Michaela, (20. 06. 2013 05:47) Reagovat
[quote name="Paula"]také jsem měla jedno období, kdy jsem brala pořád nějaká antibiotika na močové cesty. pak jsem podstoupila nějakou tříměsíční léčbu (v období, kdy jsem zrovna zánět neměla) a od té doby je to mnohem lepší.[/quote]A o jakou šlo léčbu, To vám něco napsal gynekolog sám, nebo jste si něco našla sama. Také se mi to vrací, jenže lékař mi pořád na to předepisuje to samé.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět močových cest.cz
Kontakty