Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (180 komentářů)

Romana Kupcová, (25. 06. 2013 19:57) Reagovat
Měla jsem letité problémy se záněty močových cest, časté pálení, řezání..., neobešlo se to ani bez ATB. Našla jsem řešení v užívání čistě přírodních doplňků stravy a mám po problémech.Více info ráda všem napíši. :-) E-mail: romca.kupcova@seznam.cz
Sylva, (01. 07. 2013 07:01) Reagovat
[quote name="Romana Kupcová"]Měla jsem letité problémy se záněty močových cest, časté pálení, řezání..., neobešlo se to ani bez ATB. Našla jsem řešení v užívání čistě přírodních doplňků stravy a mám po problémech.Více info ráda všem napíši. :-) E-mail: romca.kupcova@seznam.cz[/quote]Zajímalo by mě, jestli to skutečně funguje, protože i s přírodními produkty mám zkušenosti a pořád se mi záněty opakují. Antibiotika pomohou alespoň krátkodobě, ale dlouhodobě bohužel nic.
Petra, (01. 07. 2013 14:49) Reagovat
Dobrý den,jaký zázrak na měchýř a na tuhle bakterii někdo zná?? beru atb půl roku a e-coli to nezabilo, ani čaje a brusinky,do ženství vitagyn c, kd emě trápí 2roky a gynekologové neuspěli, a více už nevím...2 a půl roku s e-coli a nic to nezabije...tekly nám fekálie do vody a od té doby jako ženská nežiju...ještě zkouším mořskou sůl....díky Petra
Dáša, (03. 07. 2013 07:37) Reagovat
Mně se velmi osvědčila Lichořeřišnice z pupenů.Je buď výluh,nebo tinktura.Výluh je lepší.Beru ji preventivně a zánět se nevrací.Když náhodou cítím,že by mohl, zvýším si dávku a vyženu tu mrchu ven.Kupuji u nás v Herbě.Firma Naděje p.Podhorná myslím.
Dora, (03. 07. 2013 08:12) Reagovat
[quote name="Petra"]Dobrý den,jaký zázrak na měchýř a na tuhle bakterii někdo zná?? beru atb půl roku a e-coli to nezabilo, ani čaje a brusinky,do ženství vitagyn c, kd emě trápí 2roky a gynekologové neuspěli, a více už nevím...2 a půl roku s e-coli a nic to nezabije...tekly nám fekálie do vody a od té doby jako ženská nežiju...ještě zkouším mořskou sůl....díky Petra[/quote]Moje švagrová se jí také marně snaží zbavit. Ani neví, kde k ní přišla. Je to hrozná bakterie. Přeji, ať se jí zbavíte co nejdříve.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět močových cest.cz
Kontakty