Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (180 komentářů)

Ivet, (26. 04. 2013 05:57) Reagovat
[quote name="Markét"]Chce to mít dobrého lékaře, který nepředepisuje atb jako na běžícím páse a zajímá ho, jaké přesné antibiotika co nejlépe zaberou právě na váš případ. Držím palce, ať máte klid. Já, a nechci to zakřikout, jsem už teď třičtvrtě roku zánět neměla, a to je u mě úspěch.[/quote]Já tedy na záněty dostávám od lékaře furt nějaká antibiotika, ale myslím, že když člověk už zánět má, tak se bez nich neobejde. Jinak by se zánět nevyléčil. Nebo se mýlím?
Victoria, (05. 05. 2013 19:53) Reagovat
Ráda bych věděla, jaké mohou být následky opakovaně přechozeného zánětu močových cest a zánětu ledvin. Předem děkuji za odpověď.
Aneta, (06. 05. 2013 07:59) Reagovat
[quote name="Victoria"]Ráda bych věděla, jaké mohou být následky opakovaně přechozeného zánětu močových cest a zánětu ledvin. Předem děkuji za odpověď.[/quote]Domnívám se, že přecházení zánětu ledvin mohou vést až k jejich selhávání. Zánět ledvin jsem měla jednou a nedokážu si představit, že bych ho přechodila. Na to mi bylo příliš zle. Rozhodně bych tyto problémy nepřeceňovala a nepřecházela.
Marci, (09. 05. 2013 06:58) Reagovat
[quote name="JitkaS"]S močovými cestami mám také už delší dobu trápení. Pročítala jsem si různé diskuse a poznamenala jsem si pár tipů, co jsem ještě nezkoušela a co věřím, že by zabrat mohlo. Tak snad mi to pomůže. Všem, kdo má trápení se zánětem močových cest, přeji, ať si najdou něco, co jim pomůže, a jsou konečně zdraví.[/quote]Tipů je hodně a každému zabírá něco jiného. Nevím, jestli jste už absolvovala speciální vyšetření na urologii. Je možné, že se dozvíte, kde je problém a snáz najdete, co by vám mohlo pomoci, nebo vám tam něco předepíšou.
Pavlína, (14. 05. 2013 06:30) Reagovat
[quote name="Nina"]Já měla také problémy s močákem a nakonec mi objevily nějaké bakterie v moči, ale předtím jsem několikrát měla zánět močových cest. Na vašem místě bych si zašla k lékaři, stačí k praktickému se vzorkem moči. Jednoduchým testem zjistí, jestli je tam nějaká bílkovina či zánět.[/quote]A co přesně znamená bílkovina v moči? Je to velký problém? Co to způsobuje? Myslela jsem, že právě bílkovina je známkou zánětu, nebo je to ještě něco jiného? Děkuji.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět močových cest.cz
Kontakty